Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Uygulamam.com’un bilgilerinizin toplanması, kullanımı ve ifşası sırasındaki politika ve prosedürleri tanımlar. Uygulamam.com bilgilerinizin bir kısmını API vasıtası ile başka bir siteden alır. Uygulamam.com hizmetlerini kullandığınızda, bu Gizlilik Politikası’nda tanımlandığı üzere, bilgilerinizin toplanması, transferi, yayınlanması, kaydedilmesi ve herhangi başka kullanımına rıza gösterirsiniz.

Bilgileriniz, Türkiye Cumhuriyeti’nde ve Uygulamam.com’a erişilebilinen herhangi ülkede kullanılabilir. Gizlilik Politikamız ile ilgili bir sorunuz olursa, lütfen tereddüt etmeden iletişim formumuzdan bize ulaşın.

Bilgi Toplama ve Kullanımı Bilgilerinizi, geliştireceğimiz hizmetlerimiz için topluyor ve kullanıyoruz.

Kayda İstinaden Toplanan Bilgi

Bir Uygulamam.com hesabı yarattığınızda veya tekrardan oluşturduğunuzda, isim, kullanıcı adı ve e-posta bilgilerinizi vermiş olursunuz. Bu bilgilerin bir kısmı, örneğin, isminiz, sayfalarımızda ve arama sonuçlarına erişebileceğiniz bölümler vasıtası ile mobil uygulamanız ile birlikte listelenebilir.

İlave Bilgi

Kısa biyografi, lokasyonunuz veya bir resim vasıtası ile tarafımıza ilave bilgi sağlıyor olabilirsiniz. Bilgilerinizi, hizmetlerimiz veya pazarlama faaliyetleri için kullanabiliriz. Eğer bize e-posta gönderirseniz, mesajınızı, e-posta adresinizi ve irtibat numaranızı, isteğinize dönmek üzere tutabiliriz. Bu bölümde tanımlanan ilave bilgi ekleme, tamamen opsiyoneldir.

Log Verisi

Sunucularımız, hizmetlerimizin kullanımı ile oluşan bilgiyi otomatik olarak kaydeder. Log Verisi, IP adresiniz, kullanıcı arayüzü tipiniz, yönlendiren domain, ziyaret edilen sayfalar ve arama kelimeleriniz gibi bilgileri içerebilir. Reklamlar ile ilgili etkileşim vb. diğer aksiyonlar, Log Veri’de tutulur. Ödeme işlemleri sırasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmaz.

Rızanız

Satın aldığınız Uygulamam Uygulama Hizmetini paylaşabilir, ifşa edebiliriz.

Hizmet Sağlayıcılar Çeşitli fonksiyonlar oluşturmak amacı ile kesinlikle güvenilir üçüncü parti hizmet sağlayıcılarla çalışmaktayız. Üçüncü parti hizmet sağlayıcılar ile sadece bu hizmetleri gerçekleştirmek için gerekecek düzeyde bilgileri paylaşabiliriz. Bu paylaşım, gizililik politikaları çerçevesinde olacaktır. Hukuk / Zarar

Bilgilerinizi, yasal, hukuksal bir durum vuku bulursa paylaşmak durumunda kalabiliriz. Bu, herhangi bir kişinin güvenliğini korumak, dolandırıcılık, güvenlik veya teknik konuları adres göstermek, veya Uygulamam.com’un yayın haklarını veya fikri mülkiyetini korumak amaçlı olabilir.

İş Transferleri

Uygulamam.com’un bir iflas, satın alma, birleşme, yeniden organizasyon veya varlık satışı durumunda olması halinde, bilgileriniz bu geçişin bir parçası olarak satılabilir veya transfer edilebilir. Bu gizlilik politikasında verilen taahhütler, yeni yapıya transfer edildiği gibi orada da uygulanır.

Gizli Olmayan veya Kişisel Olmayan Bilgi

Gizli olmayan, elde edilmiş veya kişisel olmayan, örneğin profil bio’nuzu veya belirli bir linke tıklayan kullanıcı sayısı gibi bilgileri paylaşabiliriz.

Kişisel Bilgilerinizin Değiştirilmesi

Eğer hizmetlerimiz için kayıtlı bir kullanıcı iseniz, hesabınızla ilintili veya bize verdiğiniz kişisel bilgileriniz ile ilgili değişiklik yapmanız için gerekli araçları size sunuyoruz.

Bu Politikada Değişiklikler

GENEL, Uygulamam.com projesinde belirttiği gizlilik politikası adımlarını istediği zaman değiştirebilir. Politikaların en güncel hali, bilgilerinizin kullanımını yönetecektir ve her zaman için bu sayfada olacaktır. Eğer bu politikada bir değişiklik yaparsak, sizi Uygulamam.com’un duyuru kanallarından herhangi biri veya birden fazlası üzerinden bilgilendireceğiz. Hizmetlerimizin tarafınızca devamlı kullanımı ve bu süreçte değişikliklerin aktif hale gelmesi, yeniden değerlendirilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi gösterir.